Apple udostępniło iOS 15.5 beta 3

Tomek Czech   26 kwietnia 2022

Apple udostępniło przed chwilą trzecią betę iOS 15.5, ostatniej aktualizacji systemu dla iPhone’ów przed premierą iOS 16.

berrolia

iOS 15.5 beta 3

iOS 15.5 to mniejsza aktualizacja niż ostatnie uaktualnienie iOS 15.4 i zawiera przede wszystkim drobne ulepszenia i poprawki błędów.

Nowości w tej wersji to między innymi wskaźnik mocy sygnału WiFi w aplikacji Dom dla sparowanych HomePodów, nowy przycisk w aplikacji Portfel, który umożliwi szybkie wysyłanie i odbieranie pieniędzy przez Apple Pay Cash, wsparcie dla nowej aplikacji z muzyką klasyczną, wsparcie dla nowych Maców, które mają być zaprezentowane w czerwcu podczas WWDC 2022 i zmiana nazwy wirtualnej karty iTunes Pass na „Apple Account Pass”.

Więcej szczegółów na temat nowości w iOS 15.5 znajdziesz tutaj.

Apple udostępniło też dzisiaj trzecie bety iPadOS 15.5, watchOS 8.6, tvOS 15.5 oraz macOS Monterey 12.4.

Pojawiła się też aktualizacja oprogramowania dla monitora Studio Display, która rozwiązuje problem z wbudowaną kamerą tego urządzenia.

A już 6 czerwca, podczas WWDC 2022, odbędzie się premiera iOS 16, iPadOS 16, macOS 13, watchOS 9, tvOS 16 i HomePod 16.

Wszystko, co do tej pory wiemy o iOS 16 znajdziesz tutaj.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: