Apple udostępniło iOS 15.6 beta 2 i nowe wersje testowe pozostałych systemów

Tomek Czech   31 maja 2022

Apple udostępniło dzisiaj drugą deweloperską betę iOS 15.6, być może ostatniego uaktualnienia iOS 15 przed premierą iOS 16.

berrolia

iOS 15.6 beta 2

Na razie nie znaleziono żadnych nowości ani w pierwszej becie, ani w udostępnionej dzisiaj drugiej becie iOS 15.6. Najprawdopodobniej aktualizacja zawiera wyłącznie drobne ulepszenia i poprawki błędów.

Zaledwie dwa tygodni temu Apple oddało w ręce użytkowników finalną wersję dużego uaktualnienia iOS 15.5 z nowymi funkcjami dla Apple Cash i Apple Card, dodatkowymi ustawieniami w aplikacji Podcasty i naprawionym błędem, przez który część automatyzacji dla domu uruchamianych przez przyjście lub wyjście osób mogła nie działać.

Apple udostępniło dzisiaj również drugie bety wersje iPadOS 15.6, macOS Monterey 12.5, tvOS 15.6, watchOS 8.7 i HomePod 15.6.

Natomiast już w najbliższy poniedziałek, zaraz po sesji otwierającej WWDC 2022, firma z Cupertino powinna udostępnić pierwszą deweloperską betę iOS 16. Pierwszej publicznej bety iOS 16 powinniśmy się spodziewać na początku lipca.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: