Pobierz oryginalne tapety z iOS 16 na iPhone’a

Łukasz Bernaczyk   7 czerwca 2022

Zaprezentowany wczoraj system iOS 16 już trafił na nasze redakcyjne iPhone’y. Oprócz wielu nowych funkcji są też oczywiście nowe tapety, które znajdziecie do pobrania w tym artykule.

berrolia

Tapety iOS 16 (i iPadOS 16)

Więcej o nowościach iOS 16 przeczytacie na łamach ThinkApple tutaj. Tymczasem już teraz, bez instalowania najnowszej wersji systemu operacyjnego dla iPhone’ów (dostępnego na razie jedynie jako deweloperska beta), możecie pobrać jego domyślne tapety.

Jak to działa

Tapety, mimo innych proporcji niż ekrany iPhone’ów, po pobraniu na telefon zostaną automatycznie odpowiednio wykadrowane (ta sama zasada dotyczy iPada).

Aby pobrać tapetę w pełnej rozdzielczości, stuknij w link “Pobierz” pod miniaturą tapety, a po jej otwarciu zapisz na swoim iPhonie. Następnie otwórz zdjęcie i wybierz “Ustaw jako tapetę”.

Pobierz

Pobierz

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: