Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech   23 czerwca 2022

Wybierasz się na wakacje? Zadbaj o to, żeby bateria w Twoim iPhonie wytrzymała cała dzień zwiedzania. Nie pozwól, żeby rozładowany telefon uniemożliwił Ci uchwycenie wyjątkowego momentu. W Centrach Serwisowych iSpot ruszyła wakacyjna akcja tańszej wymiany baterii w iPhonie. Można to zrobić ze zniżką aż 30%.

berrolia

iSpot – tańsza wymiana baterii w iPhonie

Promocja trwa od 20 czerwca do 20 lipca. W jej ramach wymienimy baterię w większości modeli iPhone’a (od iPhone’a 6 do iPhone’a 13) z 30-procentową zniżką.

Pełną listę modeli objętych promocją wraz z cennikiem znajdziesz tutaj.

Wymiany można dokonać w trzech punktach stacjonarnych – Centrach Serwisowych iSpot:

iSpot to najbardziej doświadczony autoryzowany serwis Apple w Polsce. Od lat posiada status Apple Authorized Service Provider. Wszystkie usługi wykonywane w Centrach Serwisowych iSpot przeprowadzane są przez certyfikowanych techników Apple, oczywiście z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części.

Czym różni się autoryzowany serwis Apple od nieautoryzowanego punktu? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Kiedy wymienić baterię w iPhonie? Według Apple, bateria w iPhonie nie jest w pełni wydajna, gdy jej maksymalna pojemność wynosi poniżej 80% (można to sprawdzić w Ustawienia > Bateria > Kondycja baterii). Nie jest ona wtedy gotowa na szczytowy pobór mocy, co może spowodować, że telefon będzie działał wolnej lub nieoczekiwanie się wyłączał.

Przy pojemności 80% i więcej bateria jest gotowa na szczytowy pobór mocy i zapewnia telefonowi w pełni sprawne działanie. Ale jeśli bardzo zależy nam na tym, żeby nasz iPhone działał jak najdłużej na jednym ładowaniu, co jest ważne właśnie np. podczas wakacji, to im większa pojemność baterii, tym oczywiście lepiej. W tym przypadku można rozważać wymianę baterii nawet wtedy, gdy jej bieżąca maksymalna pojemność jest wyższa niż 80%.

Wszystkie szczegóły na temat akcji wymiany baterii ze zniżką 30% w iSpot znajdziesz tutaj.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: