Zobacz najnowsze rendery iPhone’a 14 Pro z iOS 16

Łukasz Bernaczyk   15 sierpnia 2022

Grafik o pseudonimie AR7 przygotował właśnie nowe wizualizacje iPhone’a 14 Pro, bazujące na wszystkich znanych dotychczas informacjach oraz dodatkowo wyrederowanego iPhone 14 Pro wyposażył w najnowszą wersję beta systemu iOS 16.

berrolia

Najnowsze wizualizacje iPhone’a 14 Pro z iOS 16

Wydaje się, że o najnowszych iPhone’ach 14 wiemy już niemal wszystko. Na przestrzeni ostatnich miesięcy poznaliśmy niemal całą specyfikację techniczną oraz dokładny wygląd nadchodzących smartfonów Apple, ze schematami CAD włącznie.

Znany między innymi z naszego cyklu “Najlepsi z Najlepszych” należącego do Tapet Tygodnia, grafik ukrywający się pod pseudonimem AR7 przygotował kilka świetnych renderów iPhone’a 14 Pro bazując właśnie na wszystkich znanych na jego temat informacjach.

Dodatkowo na wyrenderowanego iPhone’a 14 Pro AR7 nałożył najnowszą wersję systemu iOS 16, o czym wskazuje chociażby wskaźnik naładowania, znajdujący się wewnątrz ikonki baterii.

Jeżeli przymierzasz się do zakupu nowego iPhone’a 14 Pro to powyższe grafiki są najprawdopodobniej bardzo bliskim odzwierciedleniem tego jak będzie wyglądał ten smartfon Apple.

Przypomnę, że premiera całej linii iPhone’ów 14 oraz systemu iOS 16 nastąpi już we wrześniu tego roku.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: