Już jutro Apple ma ogłosić nowe produkty!

Tomek Czech   16 stycznia 2023

Aktualizacja: już są! Apple zaprezentowało nowe MacBooki Pro – zobacz tutaj

***

Kilka źródeł podaje dzisiaj, że już jutro Apple może ogłosić nowe produkty za pomocą informacji prasowej. Najprawdopodobniej chodzi o nowe Maki.

Pierwsze nowe produkty Apple w 2023

Zaczęło się od znanego leakera Jona Prossera, który napisał na Twitterze, żeby jutro uważnie przyglądać się oficjalnej stronie biura prasowego Apple (to właśnie tam Apple ogłasza nowe produkty, jeśli nie robi tego podczas konferencji).

Niedługo potem współpracujący z Prosserem grafik Ian Zelbo, poinformował, że docierają do niego słuchy o tym, że Apple organizuje w tym tygodniu briefingi prasowe dla przedstawicieli mediów. Tak dzieje się zawsze, kiedy firma wprowadza nowe produkty.

Doniesienia te potwierdzili redaktorzy MacRumors i 9to5Mac – według ich informacji, organizowane przez Apple spotkania odbędą się w środę i czwartek.

Ogłoszenie nowych produktów ma odbyć się już jutro. Na razie nie wiadomo, o której godzinie.

Czego się spodziewać? Apple najprawdopodobniej pokaże nowe MacBooki Pro 14″ i 16″ z procesorami M2 Pro i M2 Max. W grudniu pojawiły się pierwsze benchmarki układu M2 Max z 96 GB RAM (więcej szczegółów).

Niewykluczone, że zobaczymy też odświeżonego Maca mini z procesorem M2 i M2 Pro.

Oczywiście damy Wam znać, jak tylko dowiemy się czegoś więcej.

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: