Wyciekły zdjęcia ekranów iPhone’ów 15 – są bardzo cienkie ramki w modelach “pro” i Dynamic Island w tańszych modelach

Łukasz Bernaczyk   6 marca 2023

Znany leaker o pseudonimie ShrimpApplePro, który już wielokrotnie przekazywał prawdziwe informacje na temat produktów Apple na długo przed ich premierą, udostępnił wczoraj film pokazujący szklane przednie panele iPhone’a 15, iPhone’a 15 Pro oraz iPhone’a 15 Pro Max. Pokazane na wideo szkła potwierdzają wcześniejsze doniesienia na temat ekranów w nadchodzącej linii smatfonów Apple.

berrolia

Szkła ochronne do iPhone’ów 15

Na wideo udostępnionym za pomocą Twittera przez leakera AppleShrimpPro widzimy trzy przednie panele, które według zapewnień autora postu przeznaczone są do iPhone’ów 15.

Pierwszy od lewej szklany panel jest najprawdopodobniej przeznaczony do iPhone’a 15 Pro. Uwagę przykuwają jego znacznie cieńsza ramka niż w przypadku iPhone’a 14 Pro. Dynamiczna Wyspa wydaje się być identycznych rozmiarów, jak u poprzednika.

Środkowe szkło to panel ochronny dla iPhone’a 15 Pro Max, które ze względu na większy rozmiar jeszcze bardziej uwidacznia cieszą ramkę dookoła ekranu.

Trzeci panel od lewej wydaje się być przeznaczony do iPhone’a 15. Jego górna cześć potwierdza krążące już od dłuższego czasu informacje o tym, że do budżetowych iPhone’ów 15 trafi Dynamiczna Wyspa, w miejsce notcha..

Jeżeli chodzi o ramkę dookoła ekranu iPhone’a 15, to wydaje się mieć rozmiar tej obecnie stosowanej w iPhonie 14.

Przypomnę, że premiera całej linii iPhone’ów 15 spodziewana jest we wrześniu tego roku. W ostatnim czasie to sieci trafiły schematy CAD zarówno iPhone’ów 15 z linii Pro jak i budżetowych iPhone’ów 15.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: