ChatGPT już dostępny dla iPhone’a, dzięki aplikacji Petey

Łukasz Bernaczyk   19 kwietnia 2023

Robiący ostatnio furorę ChatGPT jest już dostępny w wersji dla iOS, a wszystko dzięki aplikacji Petey, która udostępnia sporo świetnych funkcji ułatwiających obsługę ChatGPT z poziomu iPhone’a, jak wsparcie dla skrótów Siri czy Live Activities.

berrolia

Petey AI – ChatGPT dla iPhone’a

Niedawno pisaliśmy Wam o możliwościach wykorzystania ChatGPT na zegarkach Apple Watch, właśnie dzięki aplikacji Petey. Teraz twórcy tej apki udostępnili wersję dla systemu iOS, dzięki której w jeszcze prostszy sposób będziecie mogli wykorzystywać niesamowite możliwości ChatGPT również na Waszych iPhone’ach.

Petey – AI Assistant, bo tak brzmi pełna nazwa tej aplikacji, podobnie jak na Apple Watch, pozwala zadawać pytania chatbotowi od firmy Open AI poprzez wpisywanie ich na ekranie lub przez dyktowanie.

Dodatkowo Petey w systemie iOS w pełni integruje się z skrótami Siri, co praktycznie umożliwia zastąpienie asystenta głosowego Apple przez ChatbotGPT.

Petey obsługuje również udostępnioną niedawno funkcjonalność iOS o nazwie Live Activietie, dzięki której, możemy wykonywać inne czynności na naszym iPhonie podczas działania apki lub w oczekiwaniu na odpowiedź chatbota.

Polecam wypróbowanie Petey zarówno na Apple Watchu, jak i na iPhonie, ponieważ możliwości oferowane przez ChatGPT za pośrednictwem Petey są w zasadzie nieograniczone, a po kilku próbach przekonacie się, że sztuczna inteligencja potrafi znacznie ułatwiać życie, zarówno prywatne jak i zawodowe.

Apka Petey – AI Assistant jest płatna i kosztuje 19,99 zł.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: