Tak będzie wyglądał tańszy iPhone? (wideo)

Tomek Czech   8 lipca 2013

Tani iPhone

Informacje o wprowadzeniu przez Apple tańszego iPhone’a (mini/light?) potwierdziły już wszystkie poważne media na czele z The Wall Street Journal i Bloomberg. Ostatnio do sieci wyciekło dużo zdjęć plastikowej obudowy nowego iPhone’a, która ma być dostępna w wielu kolorach. Opierając się na wszystkich dotychczasowych przeciekach, serwis Techdy stworzył wideo pokazujące, jak mógłby wyglądać tańszy iPhone w plastikowej obudowie i z 4-calowym wyświetlaczem, takim samym jak w iPhonie 5.

berrolia

Czytaj też: iPhone 5S: data premiery wyznaczona na 20 września?

A tutaj propozycja plastikowego iPhone’a autorstwa Rana Avnigo, którego pomysł bazuje na dizajnie tylnej części obudowy w iPadzie mini.

Jeszcze w kwietniu Ferry Passchier stworzył przy współpracy z 9to5Mac modele 3D kolorowego, plastikowego iPhone’a. Oto galeria – iPhone w 10 kolorach:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić nowych informacji na temat tańszego iPhone’a.

Więcej o tańszym iPhonie:

Źródło: Techdy

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: