iOS 8.1.1 już dostępny, czy poprawi szybkość działania iPhone’a 4S i iPada 2?

Tomek Czech   17 listopada 2014

ios-8-1-1

Apple udostępnił dzisiaj uaktualnienie, które ma poprawić stabilność i wydajność działania iPhone’a 4S i iPada 2. Nie, to nie iOS 6, to iOS 8.1.1, który w wersji beta został udostępniony deweloperom na początku listopada.

berrolia

Oprócz poprawy szybkości działania starszych iUrządzeń, najnowsza wersja iOS 8 zawiera poprawki kilku drobnych błędów (Apple nie wyjaśnia których konkretnie).

iOS 8.1.1 dostępny jest jako OTA w Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia. Oczywiście można też zaktualizować przez iTunes.

Pamiętajcie, żeby przed aktualizacją zrobić kopię zapasową. Jeśli archiwizujesz do iCloud i nie wiesz, gdzie w iOS 8 podziała się opcja ręcznego backupu, zajrzyj tutaj.

A jeśli zastanawiasz się, czy iOS 8.1.1 rzeczywiście poprawi wydajność Twojego starszego urządzenia, obejrzyj wideo porównujące działanie iPhone’a 4S na iOS 8.1 oraz iOS 8.1.1 beta.

Przeczytaj też: iOS 8 na iPhonie 4S – czy warto aktualizować?

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Więcej o iOS 8:

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: