Apple zapowiada “Spring forward” event na 9 marca. Oto nadchodzi Apple Watch

Tomek Czech   27 lutego 2015

spring-forward-event

Apple zaprosiło wczoraj wybrane media na event, który odbędzie się 9 marca w San Francisco. Wydarzenie będzie najprawdopodobniej w dużej mierze (jeśli nie w całości) poświęcone Apple Watch. Firma z Cupertino ujawni zapewne szczegóły dotyczące ceny poszczególnych modeli swojego inteligentnego zegarka i dokładną datę jego premiery.

berrolia

Na razie wiemy jedynie tyle, że Apple Watch zadebiutuje w kwietniu, a jego podstawowa, sportowa wersja będzie kosztowała 349 dol. Nie znamy natomiast cen pozostałych modeli, ani dokładnej daty pojawienia się Apple Watch w sprzedaży. Nie wiemy też, czy zegarek będzie dostępny na początku jedynie na rynku amerykańskim (bardzo prawdopodobne), czy też będzie go można od razu kupić w innych krajach.

Organizowany pod hasłem “Spring forward” event odbędzie się 9 marca o godzinie 19:00 18:00 czasu polskiego. Apple przeprowadzi bezpośrednią transmisję z wydarzenia na swojej stronie internetowej oraz poprzez specjalny kanał na Apple TV.

Więcej o Apple Watch:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o Apple Watch.

Źródło: The Loop

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: