Heyah Smart XL NO LIMIT – pierwsza oferta z nielimitowanym internetem?

Tomek Czech   23 lipca 2015

heyah-no-limit

T-Mobile, operator sieci Heyah, chwali się wprowadzeniem na rynek pierwszej oferty z “prawdziwym” nielimitowanym internetem. Wybierając pakiet Heyah Smart XL na abonament możemy otrzymać nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy oraz internet, czyli “pierwszy prawdziwy NO LIMIT, bez dodatkowych obostrzeń i gwiazdek”. Sprawdzamy.

berrolia

Rzeczywiście, w regulaminie usługi znajduje się zapis gwarantujący brak limitu ilości danych i szybkości, z jaką je ściągamy.

Usługa polega na możliwości korzystania z krajowej pakietowej transmisji danych w ramach mobilnego Internetu bez limitu w zakresie objętości transmitowanych danych i szybkości transmisji.

Internet jest nielimitowany we wszystkich technologiach (2G/3G/LTE), nie ma też cięcia prędkości.

Niestety, z nielimitowanego internetu możemy korzystać jedynie na smartfonie. Katy SIM nie możemy więc używać w tablecie, ani modemie 3G/LTE. Nici z wykorzystania oferty do stworzenia domowego hotspotu.

Musimy też uważać korzystając z opcji hotspot na smartfonie dla celów osobistych – choć w regulaminie usługi brak zapisu określającego ilość danych, którą możemy przesłać w ten sposób, na oficjalnym koncie na Twitterze operator wyjaśniał, że funkcję hotspotu możemy wykorzystywać “od czasu do czasu”, “byle nie robić tego systematycznie”. Trudno nazwać to konkretnym określeniem warunków umowy. Oczywiście możemy być spokojni, jeśli nie udostępniamy hotspotu publicznie/komercyjnie (np. w restauracji) i nie przesyłamy w ten sposób zawrotnych ilości danych. Jakie ilości byłyby nie do zaakceptowania dla T-Mobile? Np. 100 GB.

Ile to kosztuje? 

Sam pakiet Smart XL kosztuje 29,99 zł/mies. W tej cenie dostajemy:

  • 10 GB interentu;
  • Facebook bez limitu;
  • nielimitowane SMSy i MMSy;
  • 29 gr za minutę rozmowy na komórki i stacjonarne, z gwarancją nieprzekroczenia kwoty 19,99 zł (czyli nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci dostajemy za 19,99 zł/mies.).

Pakiet Smart XL z nielimitowanymi rozmowami kosztuje więc 49,98 zł.

Do tego dodać możemy usługę nielimitowanego internetu, która przez pierwsze trzy miesiące jest darmowa, a potem kosztuje 19,99 zł/mies.

Zatem decydując się na pakiet Smart XL z nielimitowanymi rozmowami i internetem, przez pierwsze trzy miesiące będziemy płacić 49,98 zł, a potem 69,97 zł.

Umowę podpisujemy na czas nieokreślony. Możemy z niej zrezygnować w każdej chwili z zachowaniem 30-dniowego terminu wypowiedzenia.

Aktywacja usługi jest darmowa.

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: