Munster: premiera Apple Watch S z szybszym procesorem i lepszą baterią już w marcu

Marek Twejn   4 lutego 2016

apple-watch-gold

Analityk Gene Munster twierdzi, że na marcowym evencie Apple zaprezentuje nowy model swojego zegarka. Nie będzie to jednak całkowicie nowy Apple Watch 2, lecz raczej Apple Watch w wersji “S” z szybszym procesorem, lepszą baterią i nowymi paskami.

berrolia

Raport zdecydowanie bardziej wiarygodnego Marka Gurmana z 9to5Mac wskazuje, że w marcu zobaczymy jedynie nowe paski do Apple Watcha, ewentualnie również nowe kolory aktualnych modeli zegarka, jednak jakichkolwiek zmian hardware’owych powinniśmy się spodziewać dopiero jesienią, wraz z premierą Apple Watch 2.

Podobnego zdania co do daty premiery Apple Watch 2 jest Matthew Panzarino z TechCrunch, który nie wyklucza jednak,  że na marcowym evencie Apple może pokazać lekko odświeżoną wersję zegarka, wyposażonego np. w kamerę FaceTime.

Apple Watch 2

Z dotychczasowych doniesień wynika, że Apple Watch 2 może być wyposażony w nową, lżejszą obudowę, jaśniejszy ekran mający zapewniać lepszą widoczność w jasnym otoczeniu, kamerę Face Time oraz inteligentne paski pomagające zegarkowi śledzić naszą aktywność fizyczną. Raczej nie zmieni się wielość wyświetlacza, jego rozdzielczość, ani kształt.

Apple skupić ma się też na redukowaniu wielkości poszczególnych komponentów zegarka, żeby móc w nim zastosować większą, bardziej pojemną baterię.

Czy dołoży również GPS?

Funkcje, które mogą pojawić się w applowskim smartwatchu drugiej generacji to m.in. analiza przebiegu snu, możliwość lokalizacji zegarka za pomocą aplikacji Find My Watch oraz większa niezależność od iPhone’a dzięki nowemu chipowi Wi-Fi.

Pojawić mogą się też zupełnie nowe modele mieszczące się w segmencie cenowym 1 tys. – 10 tys. dol.

Więcej o Apple Watch:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

ZGSklepAppleWatch

Źródło: Business Insider

PROMOCJA: AirPods 3 w bardzo niskiej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: