Cortland umożliwia wypożyczenie iPada Pro z rysikiem Apple Pencil

Tomek Czech   30 marca 2016

Pro-1080Cortland wystartował właśnie z ciekawym programem, który umożliwia wypożyczenie do testów 12,9-calowego iPada Pro wraz z rysikiem Apple Pencil. Zestaw wypożyczyć może każdy na okres maksymalnie 5 dni.

berrolia

Po odbiór iPada trzeba się pofatygować osobiście do jednego z salonów Cortland (wcześniej warto zadzwonić i zapytać o dostępność). Na razie nie ma niestety możliwości wypożyczenia urządzeń przez internet.

Koszt wypożyczenia to 9,90 zł za dzień. Na ten czas na naszej karcie płatniczej zostanie zablokowywana równowartość ceny iPada Pro i rysika. Jak tylko urządzenie wróci do salonu, kwota jest zwalniana z karty.

Przy wypożyczaniu konieczne jest posiadanie przy sobie dowodu osobistego oraz podpisanie umowy potwierdzającej odbiór urządzenia.

Obecnie nie jest możliwe wypożyczenie nowego iPada Pro 9,7″, ale Cortland nie wyklucza, że model ten dołączy do programu w przyszłości.

Sprawdź ceny wszystkich modeli iPada Pro w Cortlandzie.

BrydgeAir-klawiatura-ipadPodłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: