Cortland umożliwia wypożyczenie iPada Pro z rysikiem Apple Pencil

by Kuba on 30 marca 2016

Pro-1080Cortland wystartował właśnie z ciekawym programem, który umożliwia wypożyczenie do testów 12,9-calowego iPada Pro wraz z rysikiem Apple Pencil. Zestaw wypożyczyć może każdy na okres maksymalnie 5 dni.

Po odbiór iPada trzeba się pofatygować osobiście do jednego z salonów Cortland (wcześniej warto zadzwonić i zapytać o dostępność). Na razie nie ma niestety możliwości wypożyczenia urządzeń przez internet.

Koszt wypożyczenia to 9,90 zł za dzień. Na ten czas na naszej karcie płatniczej zostanie zablokowywana równowartość ceny iPada Pro i rysika. Jak tylko urządzenie wróci do salonu, kwota jest zwalniana z karty.

Przy wypożyczaniu konieczne jest posiadanie przy sobie dowodu osobistego oraz podpisanie umowy potwierdzającej odbiór urządzenia.

Obecnie nie jest możliwe wypożyczenie nowego iPada Pro 9,7″, ale Cortland nie wyklucza, że model ten dołączy do programu w przyszłości.

Sprawdź ceny wszystkich modeli iPada Pro w Cortlandzie.

BrydgeAir-klawiatura-ipadPodłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: