Nowe funkcje w iOS 10 według pomysłu programisty i projektanta UI/UX (wideo)

Tomek Czech   13 kwietnia 2016

ios-10-projektiOS 10 zostanie najprawdopodobniej zaprezentowany na czerwcowej WWDC 2016 i będzie publicznie dostępny we wrześniu/październiku, wraz z premierą iPhone’a 7. Na temat nowego mobilnego OSu nie pojawiło się dotychczas dużo plotek, oprócz tego, że być może pojawią się w nim nowe emotikony, że w końcu będziemy mogli skasować niechciane wbudowane aplikacje, oraz że kilku drobnych zmian doczeka się aplikacja Zdjęcia.

Dlatego tym bardziej warto zobaczyć jakich nowych funkcji w iOS 10 życzyłby sobie programista i projektant UI/UX Ralph Theodory i jak zastosowanie ich mogłoby wyglądać w praktyce.

berrolia

Theodory ma również kilka pomysłów dotyczących nowych aplikacji i rozwiązań w watchOS i prezentuje kilka projektów nowych tarcz dla Apple Watcha, które mógłby pojawić się wraz z premierą watchOS 3.

Obejrzyjcie wideo i dajcie znać co myślicie.

Czytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: iClarified

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: