Pierwsze etui do iPhone’a 7 Plus z wycięciem na Smart Connector i dwa obiektywy

Marek Twejn   2 czerwca 2016

ip7plus-etui01

W ostatnich tygodniach pojawiały się sprzeczne informacje na temat zastosowania przez Apple złącza Smart Connector w iPhonie 7: podczas gdy na niektórych zdjęciach rzekomo przedstawiających obudowę nowego iPhone’a było widać złącze Smart Connector, inne źródła twierdziły, że takiego interfejsu w iPhonie 7 nie będzie. Dzisiaj na stronie producenta akcesoriów Oppomart pojawiły się etui do iPhone’a 7 Plus ze specjalnym wycięciem zapewniającym dostęp do Smart Connector.

berrolia

Etui mają też wycięcie na dwa obiektywy, w które według wszystkich pogłosek będzie wyposażony iPhone 7 Plus.

Etui dla 4,7-calowego iPhone’a 7 posiada wycięcie na tylko jeden obiektyw i nie ma otworu na złącze Smart Connector. Jest to zgodne z dotychczasowymi doniesieniami: podwójna kamera i Smart Connector miałby trafić tylko do modelu Plus.

ip7-04

Oczywiście bardzo prawdopodobne jest, że projekty nowych etui zostały stworzone przez Oppomart jedynie na podstawie plotek i nie wnoszą żadnych nowych informacji na temat iPhone’a 7. Ale w przeszłości już wiele razy zdarzało się, że producenci akcesoriów byli jednymi z pierwszych, którzy dowiadywali się o planach Apple dotyczących nowych iPhone’ów i iPadów.

Śledź wszystkie nasze wpisy na temat iPhone’a 7, żeby być na bieżąco z informacjami na temat nowego smartfona od Apple, którego premiera spodziewana jest we wrześniu.

Przeczytaj też:

Źródło: Oppomart, za 9to5Mac

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: