Woolet, czyli „najcieńszy smart portfel”, którego podobno nie da się zgubić – pierwsze wrażenia

Mateusz Majewski   10 lipca 2016

woolet-test

Piątkowym popołudniem dotarła do mnie ogromna paczka od firmy Woolet, produkującej portfel z lokalizatorem Bluetooth. Paczka ogromna, bo w środku znalazł się nie tylko sam portfel, ale i bezprzewodowa ładowarka oraz ładnie wykonany folder z listą innych wariantów Wooleta.

berrolia

DSC_5529

Pierwsze wrażenia z odpakowywania były naprawdę dobre. Wszystko, łącznie z pudełkiem, wygląda niezwykle estetycznie. Ładowarka pasuje do portfela kolorystyką, a sam produkt wyłożony jest miłą w dotyku skórą z wyróżniającymi się szwami.

Jak mówi producent, akumulator (150 mAh), który znajduje się w środku portfela, wystarcza na cztery do sześciu miesięcy na jednym ładowaniu. Muszę jednak przyznać, że gdybym nie wiedział o baterii, nawet bym jej nie zauważył. Woolet jest lekki (100 g) i naprawdę cienki. I chociaż bardzo ładny, wyglądem nie różni się w zasadzie niczym od zwykłych portfeli.

DSC_5535

DSC_5551

Jednak główną funkcją Wooleta jest oczywiście wbudowany lokalizator Bluetooth. Ma to sprawić, że portfel będzie niemożliwy do zgubienia. Dedykowana aplikacja potrafi wysyłać powiadomienia, kiedy oddalimy się od portfela i ustalać jego ostatnią pozycję na mapie, a wbudowany głośnik wydawać charakterystyczny dźwięk, kiedy wywołamy go w telefonie.

DSC_5553

Zatem już od piątku rozpocząłem dla Was testy Wooleta, a ich ostateczne wyniki przedstawimy niedługo w obszernej recenzji wideo na ThinkApple. Postaram się sprawdzić wygodę używania portfela, trwałość materiału, baterię i oczywiście – czy aby na pewno nie da się go zgubić.

Więcej informacji o portfelu znajdziecie na woolet.co.

Inne recenzje: 

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: