iPhone 7 na nowym zdjęciu

Tomek Czech   11 lipca 2016

iphone-7-tyl-ftr

Powoli przestajemy mieć jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jak będzie wyglądał iPhone 7. Widzieliśmy już wiele zdjęć obudowy 5,5-calowego modelu Plus z podwójną kamerą i innym rozkładem fug antenowych. W ostatnich tygodniach zaczęło wyciekać coraz więcej zdjęć modelu 4,7″. Ostatnie – i najbardziej wyraźne z dotychczasowych – udostępnił na Twitterze użytkownik @the_malignant, który regularnie postuje zdjęcia smartfonów czołowych producentów jeszcze przed ich oficjalną premierą.

berrolia

Zdjęcie tylnego panelu iPhone’a 7 potwierdza innym przebieg fug antenowych, niż w modelu 6/6s oraz to, że 4,7-calowa wersja nowego iPhone’a będzie – jak dotychczas – wyposażona w jedną tylną kamerę, choć większą, więc z pewnością ulepszoną (ale w dalszym ciągu wystającą poza obudowę).

iphone-7-tyl

Zobacz też: Co zyskamy dzięki podwójnej kamerze w iPhonie?

Wciąż nie wiemy, czy we wrześniu tradycyjnie zadebiutują dwa modele nowego iPhone’a, czy – jak sugerują niektóre pogłoski – Apple wprowadzi na rynek również iPhone’a Pro, prawdopodobnie również 5,5-calowego. W jednym z możliwych scenariuszy, tylko ten model posiadałby podwójną tylną kamerę oraz inne udoskonalenia, np. złącze Smart Connector, które w przeszłości widzieliśmy na kilku zdjęciach.

Według analityka Ming-Chi Kuo, model z dwiema kamerami będzie wyposażony w 3 GB RAM, które będą niezbędne do procesowania zdjęć i wideo w dużej rozdzielczości. Przypomnijmy, że iOS 10, który zadebiutuje we wrześniu wraz z iPhonem 7, będzie umożliwiał obsługę niekompresowanych (“surowych”) plików RAW.

Wydaje się też, że będziemy mieli więcej miejsca na przechowywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości, bo nowy iPhone ma być dostępny również w wersji 256 GB (a podstawowy model ma posiadać nie 16 GB, tylko 32 GB pamięci).

Pozostałe doniesienia na temat iPhone’a 7:

Podłącz się do nas na Twitterze, Facebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: @the_malignant

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: