AirPodsy do kupienia w Polsce dopiero po Nowym Roku?

Marek Twejn   19 grudnia 2016

ip7-airpods2

Zgodnie z przypuszczeniami, AirPodsy pojawiły się dzisiaj w Apple Store’ach na całym świecie, ale ich dostępność jest bardzo ograniczona – sklepy w USA, z którymi skontaktował się wczoraj AppleInsider, spodziewały się dostawy zaledwie kilku, kilkunastu- lub co najwyżej kilkudziesięciu sztuk. Niektóre sklepy nie spodziewały się dostawy w tym roku w ogóle. A jak jest z dostępnością w Polsce?

berrolia

Zarówno Cortland, jak i iMad poinformowały na Twitterze, że AirPodsy kupimy u nich dopiero w przyszłym roku. Pozostali resellerzy nie wypowiedzieli się jeszcze oficjalnie, ale należy się spodziewać, że sytuacja będzie u nich podobna.

Słuchawki możemy oczywiście zamówić w polskim Apple Online Store, ale będziemy musieli poczekać na dostawę co najmniej do końca stycznia.

Nam udało się zamówić AirPodsy w pierwszych minutach dostępności w Polsce i powinny się one pojawić w redakcji już jutro. Jak najszybciej podzielimy się z Wami naszymi pierwszymi wrażeniami. Pełnej recenzji spodziewajcie się na początku stycznia.

thinkapple-300x300-dragonfly

Więcej o AirPodsach:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: