AirPodsy dostępne w 58 kolorach

Tomek Czech   23 lutego 2017

AirPodsy to świetne urządzenie, przez wielu określane jako “najlepsze urządzenie Apple po iPhonie” (ja raczej nie zaryzykowałbym takiego stwierdzenia), ale w przeciwieństwie do smartfona i wielu innych produktów z Cupertino dostępne są tylko w jednym kolorze – białym. Być może Apple nigdy nie zaoferuje innych opcji kolorystycznych – przecież słuchawki z kablem od zawsze sprzedawane były tylko w jednym kolorze. Na przeciw oczekiwaniom klientów lubiących bardziej spersonalizowane produkty wyszła jednak firma ColorWare, która od dzisiaj oferuje kolorowe AirPodsy .

berrolia

Słuchawki dostępne są aż w 58 kolorach (wśród nich jest również jet black), z matowym lub błyszczącym wykończeniem. Każda słuchawka może być w innym kolorze. Firma może pokolorować również etui.

Kolorowe AirPodsy kosztują 289 dol., a wraz z kolorowym pudełkiem – 319 dol. Czyli dwa razy więcej, niż wynosi cena słuchawek kupionych od Apple (159 dol.) Za pokolorowanie całości płacimy więc o dolara więcej niż za same słuchawki. Cóż, ColorWare przyznało na Twitterze, że opracowanie odpowiedniego procesu pokrycia urządzenia kolorem nie było łatwe.

Wygląda jednak na to, że zapotrzebowanie jest duże – czas oczekiwania na słuchawki wydłużył się dzisiaj w ciągu dnia z “4-6” do “10-12” tygodni.

Nie ma opcji wysłania własnych słuchawek do pokolorowania – firma oświadczyła, że proces pokrywania urządzenia kolorem jest bardzo trudny i słuchawki muszą być “ekstremalnie” czyste i koloruje tylko nowe egzemplarze.

Mobile Vikings – najlepsza oferta no limit na rynku?

thinkapple-300x300-dragonfly

AirPods: pierwsze wrażenia – dzień 1| dzień 2

Więcej o AirPods:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: ColorWare

Wielka promocja LEGO na Amazon.pl!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: