Konferencja Apple już w przyszłym tygodniu?

Marek Twejn   13 marca 2017

Pomimo spekulacji, że następny eventu Apple może się odbyć na początku kwietnia, ciągle mamy nadzieję, że nowy sprzęt z Cupertino zobaczymy jeszcze w marcu. Tak też uważa anonimowy, “zaufany” informator, z którym rozmawiał serwis MacRumors – według niego, konferencja odbędzie w przyszłym tygodniu, czyli pomiędzy 20 a 24 marca.

berrolia

W ostatnich latach Apple organizowało specjalne eventy najczęściej we wtorki, ale też najczęściej rozsyłało zaproszenia najpóźniej osiem dni wcześniej. Jeśli zaproszenie otrzymamy dzisiaj, to konferencja rzeczywiście mogłaby się odbyć już w przyszły wtorek, 21 marca.

Podczas eventu spodziewana jest premiera trzech nowych modeli iPada, nowego iMaca, nowych pasków do Apple Watcha oraz iPhone’a SE w wersji 128 GB. W dniu konferencji Apple powinno też udostępnić finalną wersję iOS 10.3, macOS 10.12.4, tvOS 10.2 i watchOS 3.2.

Pojawiały się też plotki o możliwym debiucie czerwonego iPhone’a 7, monitora 5K True Tone, Apple Penci 2 i Smart Keyboard 2.

Nowe iPady Pro z procesorem A10X, nawet jeśli zostaną zaprezentowane już teraz, mogą pojawić się w sprzedaży dopiero w maju lub nawet w czerwcu.

Pół roku z iPhonem, czyli dlaczego nie wrócę do Androida

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors
Zdjęcie: BGR

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: