Wycieka rysunek schematyczny rzekomo przedstawiający iPhone’a 8

by Tomek Czech on 7 kwietnia 2017

Na stronie Slashleaks umieszczono dzisiaj rysunek schematyczny, który rzekomo przedstawia  iPhone’a 8. Oczywiście może być to fake, ale to już kolejny raz, kiedy słyszymy o innym niż w iPhonie 7 Plus, wertykalnym rozmieszczeniu tylnych kamer w nowym telefonie.

Po raz pierwszy napisał o tym jeszcze w ubiegłym roku serwis MacOtakara, takie informacje podawała też niedawno strona iDropNews, która twierdzi, że ułożenie kamer jedna nad drugą ma służyć lepszemu wykorzystaniu funkcji AR/VR, np. po włożeniu telefonu do gogli VR.

Na ujawnionym dzisiaj schemacie ramki obudowy telefonu są bardzo cienkie, a na przednim panelu nie ma przycisku Home.

Co ciekawe, schemat sugeruje, że system kamer 3D, głośnik i wszystkie pozostałe czujniki umieszczone są w ekranie, w jego górnej części, a nie na obudowie. Apple ma wiele patentów na umieszczenie wszystkich tych czujników w ekranie lub pod nim. Czy firmie z Cupertino uda się wykorzystać opatentowane rozwiązania już w tegorocznym iPhonie? Przekonamy się we wrześniu.

Więcej o iPhonie 8 (X/Pro/Edition):

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Slashleaks

Tomek Czech

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.
Twitter: @finicestfini
Tomek Czech

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: