Premiera iPhone’a 8 opóźniona do października-listopada?

Tomek Czech   5 kwietnia 2017

Według kolejnego już raportu, premiera iPhone’a 8 może nie odbyć się tradycyjnie we wrześniu, ale w październiku lub listopadzie. Chiński Economic Daily News pisze, że wskazują na to trudności, które napotkano przy produkcji niektórych komponentów, m.in. sensora 3D, który będzie kluczowym elementem systemu rozpoznawania twarzy.

berrolia

Według informatorów dziennika, pojawiły się też problemy przy laminowaniu zakrzywionych wyświetlaczy OLED.

Wcześniej słyszeliśmy, że problemy sprawia również wbudowanie Touch ID w ekran nowego iPhone’a, który nie będzie posiadał przycisku Home. Digitimes pisał, że właśnie przez problemy z czytnikiem linii papilarnych masowa produkcja iPhone’a 8 prawie na pewno nie zacznie się przed wrześniem.

Według analityków Barclays, możliwy jest też taki scenariusz, że nowy iPhone zostanie zaprezentowany i pojawi się w sprzedaży już we wrześniu, ale w pierwszych tygodniach jego dostępność będzie bardzo ograniczona.

Więcej o iPhonie 8:

300x300-oslo

Galaxy S8 vs. iPhone 7 Plus – pierwsze porównanie szybkości (wideo)

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Digitimes

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: