iPhone 8 w czterech kolorach, w tym srebrnym lub czarnym z efektem lustra – plotka

Tomek Czech   9 lipca 2017

Pisałem już wielokrotnie, że nie za bardzo wierzę w “przecieki” na temat iPhone’a 8, które pochodzą od Benjamina Geskina. Więcej – jestem prawie pewny, że dużą część z nich (jeśli nie większość) Geskin po prostu wymyśla. Jednak, z drugiej strony, jako pierwszy lub jako jedyny udostępniał on m.in. rysunku schematyczne prototypów nowego iPhone’a, zdjęcia i filmy przedstawiające pierwsze atrapy, chińskie klony czy akcesoria do nowego telefonu. Może rzeczywiście ma informacje prosto z Chin – jeśli nie z fabryk Foxconnu, to od producentów akcesoriów, którzy mają własne źródła i często wiedzą dość dużo. Nie można więc informacji od Geskina zupełnie zignorować, być może choć mała część tego, co mówi, okaże się prawdą.

berrolia

W swoim najnowszym wpisie na Twitterze twierdzi on, że iPhone 8 będzie dostępny w czterech kolorach, w tym srebrnym lub czarnym z efektem lustra. Geskin ilustruje to zdjęciami etui do iPhone’a w podobnych kolorach.

W przeszłości widzieliśmy już urządzenia Apple w podobnym kolorze: srebrną obudowę z efektem lustrzanym miały m.in. niektóre modele iPoda Classic i touch.

Wiarygodny analityk Ming-Chi Kuo podawał ostatnio, że iPhone 8 będzie dostępny w mniejszej liczbie kolorów niż iPhone 7.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Veniamin Geskin

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: