ThinkApple poleca – gry na weekend: 4X4 Dirt Truck i Incredible Super Hero Monster

Piotr Mazurek   14 lipca 2017

W każdy piątek polecamy Wam dwie gry na iOS, którym według nas warto poświecić trochę wolnego czasu w weekend. Są to tytuły mniej lub bardziej znane. Jedna z polecanych gier zawsze jest darmowa, a na drugą trzeba wydać kilka złotych.

Dzisiaj polecam 4×4 Dirt Track (darmowa) i Incredible Super Hero Monster (4,99 zł).

berrolia

4X4 Dirt Truck Trials Forrest Driving Parking Sim

Trial to jedna z dziedzin sportu motorowego w kategorii rajdów off-road. Polega na przeprawie przez wyznaczoną trasę i dotarciu do określonych miejsc, przystosowanym do tego samochodem.

4X4 Dirt Truck to gra dla miłośników precyzyjnej jazdy w trudnym terenie. Jest deszcz, błoto, skały i wszystko to, co w off-road najlepsze.

W katalogu dostępnych aut znajdą się prawdziwe perełki, takie jak Land Rover Defender, Jeep Wiellys czy Dodge Ram.

Niestety nie dostaniemy ich wszystkich do dyspozycji od razu. W dobrej zabawie nie o to przecież chodzi, żeby mieć wszystko na starcie. Za każdą przejechaną trasę otrzymujemy medal i pieniądze. Te z kolei możemy przeznaczyć na zakup kolejnego pojazdu.

Tras jest 50, a każdą z nich przejeżdżamy dowolną ilość razy, dostępnymi samochodami.

Dla niecierpliwych istnieje możliwość dokupienia wirtualnych monet – tymi nie wirtualnymi. Odblokowanie wszystkich samochodów, tras lub zakup dodatków wiąże się jednak z dużym wydatkiem.

Grę można pobrać za darmo z App Store.

Incredible Super Hero Monster

Drugą dzisiejszą propozycją jest Incredible Super Hero Monster.

Główny bohater, w którego się wcielamy, do złudzenia przypomina Hulka, postać stworzoną przez Marvela. Tylko kolor skóry zdradza, że mamy do czynienia z jego „bratem bliźniakiem”.

Grafika nie jest na wysokim poziomie, tak jak i fabuła. Do wykonania mamy proste polecenia/czynności, takie jak jazda samochodem w wyznaczone miejsce, czy zabranie pasażera. Możemy likwidować gangsterów, po drodze zbierając broń.

Nudy! Dlatego lepiej pominąć fabułę i od razu rozwalić przypadkowo spotkany samochód, zdemolować latarnię lub niszczyć ulicę podczas spektakularnego wyskoku.

Od razu przypomniały mi się stare czasy, gdy jako Jean-Claude Van Damme z wyskoku demolowałem supr bryki.

Grę można kupić w App Store za 4,99 PLN.

Poprzednio polecaliśmy:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Mac od ręki i w super cenie!

Piotr Mazurek

Użytkownik i fan Apple od... zawsze. Amator zdjęć i zawodowy modelarz. Wielki pasjonat dronów, którymi lata już niemal od 10 lat.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: