iPhone 8 z Touch ID z tyłu obudowy opóźniony do listopada, iPhone 7s z zakrzywionym ekranem edge-to-edge już we wrześniu – raport

Tomek Czech   11 sierpnia 2017

Według południowokoreańskiego serwisu The Investor, powołującego się na źródła u azjatyckich partnerów Apple, rynkowa premiera iPhone’a 8 odbędzie się dopiero w listopadzie. Dwa pozostałe modele – iPhone 7s i 7s Plus – mają trafić do sprzedaży już we wrześniu.

berrolia

Raport jest sprzeczny z wieloma ostatnimi doniesieniami, m.in. wiarygodnego analityka Ming-Chi Kuo oraz serwisu Digitimes, według których nowy flagowiec Apple pojawi się w sprzedaży jeszcze we wrześniu, choć w bardzo ograniczonych ilościach.

Ming-Chi Kuo oraz inni informatorzy wskazywali, że iPhone 8 nie będzie posiadał Touch ID, który zostanie zastąpiony systemem rozpoznawania twarzy. Tymczasem według The Investor, czytnik linii papilarnych ma zostać umieszczony z tyłu obudowy.

Oprócz tego serwis twierdzi, że iPhone 7s i 7s Plus mają posiadać ekran LCD edge-to-edge zakrzywiony na krawędziach. Wszystkie dotychczasowe doniesienia wskazywały, że oba telefony będą wyposażone w dokładnie takie same płaskie wyświetlacze, jak obecne modele 7 i 7 Plus.

Raport The Investor wydaje się mało wiarygodny, ale wspominam o nim z dziennikarskiego obowiązku. I żeby nie zostać zaskoczonym. Bo choć większość ostatnich pogłosek na temat iPhone’a 8 – sprzeczna z tym, co twierdzi koreański serwis – wydaje się bardziej wiarygodna, to wcale nie mamy pewności, że okażą się one prawdziwe. Zachowujemy czujność do końca.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: The Investor
Grafika: iDrop News

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: