iPhone 8 i iPhone 7s Plus na nowym wideo: porównanie z iPhonem 7, miedziany kolor zastąpi złoto?

Tomek Czech   10 sierpnia 2017

W ostatnich kilkunastu godzinach w sieci pojawiło się wiele nowych zdjęć i filmików pokazujących atrapy nowych iPhone’ów – 7s (Plus) i 8. Zostały one stworzone w oparciu o najnowsze przecieki z chińskich fabryk. Ostatnie lata nauczyły nas, że prawdopodobnie większość tych przecieków okaże się prawdziwa. Warto więc obejrzeć wideo i przyjrzeć się atrapom, bo jest duża szansa, że właśnie tak będą wyglądały najnowsze flagowce z Cupertino, które mają zostać zaprezentowane już za miesiąc.

berrolia

iPhone 7s Plus ma szklany tył obudowy (umożliwiający ładowanie bezprzewodowe) i stalową boczną ramę. Znikają fugi antenowe (szkło, w przeciwieństwie do używanego obecnie aluminium przepuszcza fale radiowe). Z przodu 4,7-calowy iPhone 7s i 5,5-calowy iPhone 7s Plus prawdopodobnie nie będą się różniły od obecnych modeli.

Widoczny na wideo iPhone 8 wygląda natomiast dokładnie tak, jak słyszeliśmy w ostatnich tygodniach z niezliczoznych doniesień.

Ciekawostką jest, że do sieci trafiło wiele zdjęć i filmików pokazujących tegoroczne modele w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i miedzianym (“miedziane złoto”). Dwa dni temu analityk Ming-Chi Kuo podawał, że nowe iPhone’y będą dostępne jedynie w trzech kolorach – oprócz czarnego i srebrnego wymienił on złoto. Czy sprzedawany od kilku lat iPhone w kolorze złotym zostanie jednak zastąpiony modelem w kolorze miedzianym?

Wideo: iPhone 7s Plus Prototype Hands-On (vs iPhone 8)

Premiera iPhone’a 8 spodziewana jest we wrześniu.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Danny Winget

Grafika: Benjamin Geskin, AppleDesigner

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: