iPhone 8 “Edition” z dyskiem 64, 256 lub 512 GB i 3 GB RAM?

Tomek Czech   24 sierpnia 2017

Właściciel GeekBar – chińskiego serwisu sprzętu Apple, który w przeszłości podawał sprawdzone informacje na temat nowych produktów Apple twierdzi, że najnowszy topowy model iPhone’a, który według niego będzie się nazywał iPhone Edition, będzie dostępny z dyskami flash o pojemności 64 GB, 256 GB i 512 GB.

berrolia

Co ciekawe, jego zdaniem w takie dyski będą wyposażone wszystkie tegoroczne iPhone’y, a więc również iPhone 7s i 7s Plus.

iPhone 8 ma posiadać 3 GB RAM, czyli dokładnie tyle samo, ile obecnie posiada iPhone 7 Plus (4,7-calowy iPhone 7 jest wyposażony w 2 GB RAM).

Według informatorów, produkcją dysków 64 GB i 256 GB zajmują się Toshiba i Sandisk, natomiast dyski 512 GB powstają w fabrykach Samsunga i innej południowokoreańskiej firmy – Hynix.

Z ankiety, którą przeprowadziliśmy niedawno na ThinkApple wynika, że zdecydowana większość z Was nie potrzebuje większej ilości pamięci niż to, co iPhone’y oferują obecnie. Tylko około 11% osób, które wzięły udział w ankiecie chciałoby iPhone’a z większym dyskiem niż 256 GB (np. 512 GB lub nawet 1 TB).

Więcej o nowych iPhone’ach:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Weibo
Grafika: Curved

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: