Konferencja Apple i premiera iPhone’a 8 oraz modeli 7s i 7s Plus odbędzie się 12 września? 

Tomek Czech   23 sierpnia 2017

Francuska strona Mac4Ever donosi, że konferencja Apple i premiera iPhone’a 8 oraz modeli 7s i 7s Plus odbędzie się 12 września. Strona powołuje się na źródła u operatorów komórkowych, którzy wcześniej otrzymują takie informacje, żeby przygotować nową ofertę i kampanie marketingowe nowych telefonów.

berrolia

Mac4ever przewiduje, że nowe iPhone’y pojawią się w sprzedaży w piątek, 22 września (czyli półtora tygodnia po prezentacji, jak w latach ubiegłych), ale te przewidywania nie zostały jeszcze potwierdzone.

Wcześniej mówiło się 6 września jako dacie konferencji i premiery nowego sprzętu (oprócz iPhone’ów, Apple zaprezenetuje jeszcze najprawdopodobniej Apple Watch Series 3 z LTE i nowy model Apple TV ze wsparciem dla 4K).

Od dawna pojawiają się sprzeczne informacje na temat daty rynkowej premiery iPhone’a 8 – może pojawić się on w sprzedaży już we wrześniu (ale w bardzo ograniczonych ilościach), albo dopiero w październiku/listopadzie.

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Mac4Ever
Grafika: Benjamin Geskin

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: