Touch ID jednak nie umrze? Nowe wideo pokazuje iPhone’a 8 lub jego podróbki z Touch ID z tyłu obudowy

Tomek Czech   22 sierpnia 2017

Według większości doniesień (a przynajmniej według tych najbardziej wiarygodnych), Apple usunie Touch ID z iPhone’a i w jubileuszowym modelu (8/Pro/X/Edition) zastąpi go system rozpoznawania twarzy. W zasadzie już przeszliśmy do porządku dziennego nad tym, że nowy iPhone nie będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych. Dzisiaj na Weibo pojawiło się jednak wideo rzekomo prezentujące kontrolę jakości Touch ID umieszczonego z tyłu obudowy iPhone’a 8.

berrolia

Ci, którzy nie wierzą w usunięcie Touch ID i uważają to za skrajnie zły pomysł, odetchną z ulgą i uznają nagranie za dowód, że Apple jednak nie postradało zmysłów. Ci, którzy wierzą w nieomylność Ming-Chi Kuo, Gurmana czy Troughton-Smitha i uważają, że umieszczenie skanera linii papilarnych na pleckach telefonu to skrajnie zły pomysł (oraz zupełnie nierealny, bo w tym miejscu ma znajdować się cewka do ładowania bezprzewodowego), z pewnością będą argumentowali, że wideo przedstawia produkcję chińskich klonów iPhone’a 8.

O tym, kto ma rację, przekonamy się już za kilka tygodni (być może 6 września).

Przeczytaj: Galaxy Note 8 ma kosztować 4299 zł. iPhone 8 będzie jeszcze droższy

Więcej o iPhonie 8:

Wszystko o iPhonie 8.

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Weibo, za PhoneArena

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: