Raport: iPhone 8 w sprzedaży od 22 września. Kiedy w Polsce?

Tomek Czech   30 sierpnia 2017

Benjamin Geskin, który w ostatnim czasie udostępnia wiele informacji na temat nowych iPhone’ów, napisał na Twitterze, że brytyjski operator O2 poinformował swoich pracowników, że iPhone 8 trafi do sprzedaży 22 września. Kiedy mógłby pojawić się w Polsce?

berrolia

W zeszłym roku iPhone 7 był dostępny w Polsce od 23 września, już tydzień po premierze światowej. iPhone 6s trafił do sprzedaży w Polsce dwa tygodnie po premierze światowej, natomiast iPhone 5s i 6 aż pięć tygodni po debiucie w pierwszej grupie państw.

Trudno przewidzieć, jak będzie w przypadku iPhone’a 8. Ale musimy wziąć pod uwagę, że data 22 września może dotyczyć dwóch pozostałych modeli, nazywanych “7s i 7s Plus”. iPhone 8 może być opóźniony i pojawić się w sprzedaży znacznie później. A nawet jeśli trafi do sklepów już we wrześniu (jak twierdzi w ostatnim raporcie Ming-Chi Kuo), to jego dostępność będzie bardzo ograniczona. W Polsce nowy flagowiec z Cupertino może być trudny do kupienia przed końcem roku.

Za to nie mamy już właściwie wątpliwości, że konferencja Apple, na której zostaną zaprezentowane nowe iPhone’y (oraz inne produkty) odbędzie się 12 września – poinformowały o tym m.in. The Wall Street Journal, CNBC i TechCrunch.

Więcej o iPhonie 8:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Benjamin Geskin
Grafika: Quinton Theron

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: