iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus – tak mają się nazywać trzy nowe modele

Tomek Czech   9 września 2017

Wygląda na to, że nie musimy się już więcej zastanawiać, jak będą się nazywały trzy tegoroczne nowe iPhone’y. Ich nazwy znaleziono właśnie w oficjalnym softwarze Apple – w aktualizacji iOS 11 Golden Master, która wyciekła do mediów dzisiaj w nocy. Wymienione tam nowe modele to:

  • iPhone X
  • iPhone 8
  • iPhone 8 Plus

berrolia

iPhone X to topowy model z ekranem OLED, którego do tej pory nazywaliśmy “iPhone 8”.

iPhone 8 i iPhone 8 Plus to modele, które dotychczas określaliśmy jako “iPhone 7s” i “iPhone 7s Plus” – dalej będą wyposażone w ekran LCD o przekątnej 4,7 i 5,5 i fizyczny przycisk Home, ale mają posiadać szklaną obudowę umożliwiającą ładowanie indukcyjne i wiele innych ulepszeń.

Nazwy nowych iPhone’ów odkrył niezastąpiony deweloper Steven Troughton-Smith, który od wielu godzin przeszukuje iOS 11 Golden Master, w którym odkryto już m.in. informacje, że iPhone X będzie posiadał wyświetlacz True Tone, funkcję Portrait Lighting, Face ID i Animoji [czytaj więcej].

Więcej o iPhonie X:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Steve T-S

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: