Tak będzie wyglądał Apple Watch Series 3 z LTE

Tomek Czech   10 września 2017

Oprócz wielu informacji o iPhonie X, w iOS 11 Golden Master, które wyciekło wczoraj w nocy, znaleziono też kilka informacji o nowym modelu Apple Watcha, który najprawdopodobniej zostanie nazwany Series 3. Przede wszystkim potwierdziło się , że będzie on posiadał wsparcie dla łączności komórkowej i transmisji danych przez LTE – takie sugestie znaleziono w kodzie iOS 11 GM, na renderze pokazującym tarczę zegarka oraz nowe centrum sterowania.

Na nowej tarczy (powyżej) i w centrum sterowania widzimy siłę sygnału (w skali 1-4) przedstawioną przy pomocy znanych z iOS kropek. W centrum sterowania pojawia się też ikonka do włączania/wyłączania sieci komórkowej (taka sama, jak w iPhonie na iOS 11).

Kod wskazuje, że Apple Watch i iPhone będą współdzielić ten sam numer telefonu (zegarek będzie miał wbudowaną kartę SIM). Wszystkie połączenia będą nawiązywane przez LTE, jako że zegarek nie będzie miał wbudowanego tradycyjnego modułu GSM. Jest przypuszczenie, że antena LTE będzie znajdowała się w koronce.

Nowy Apple Watcha będzie wyglądał niemal identycznie jak poprzednie – jedyną dostrzeżoną do tej pory różnicą jest czerwone wykończenie główki koronki w modelu w kolorze gwiezdnej szarości.

W kodzie znaleziono też informacje o dwóch nowych kolorach – szarym w przypadku modelu z ceramiki i blush gold, czyli “rumianego złota” w przypadku modelu aluminiowego. Wydaje się to tym samym potwierdzać doniesienia, że również iPhone X będzie dostępny w kolorze rumianego złota.

Zobacz też: Dlaczego Apple Watch to wartościowy produkt?

Więcej o Apple Watch Series 3: 

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: 9to5Mac

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: