Apple Bingo: spróbuj przewidzieć, co wydarzy się na wtorkowej konferencji

Tomek Czech   10 września 2017

Przed zbliżającą się konferencją Apple wyciekło tyle informacji o nowych produktach, że może się wydawać, że wiemy już wszytko. Ale czy tak jest na pewno? Weź udział w ankiecie przygotowanej przez Remka Rychlewskiego i sprawdź, czy jesteś w stanie przewidzieć wszystko, co wydarzy się we wtorek w audytorium Steve’a Jobsa.

Ankietę znajdziesz tutaj.

W zabawie może wziąć udział każdy, ale przy wyłanianiu zwycięzcy będą brane pod uwagę tylko osoby, które opublikowały swoje typy na Twitterze – po udzieleniu odpowiedzi system sam przekieruje Cię na Twittera i skomponuje tweeta. Żeby Twój głos został uwzględniony, musisz pozostawić nienaruszony ciąg odpowiedzi “P/F” i hashtag #ASE17PL.

Jeśli więcej niż jedna osoba uzyska taki sam wynik, o kolejności w klasyfikacji zadecyduje czas zgłoszenia. Wyniki zostaną opublikowane w środę.

Nagrody? “Satysfakcja i 5 minut sławy na TT”.

Powodzenia!

Przed konferencją przeczytaj też:

300x300-oslo

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: