Raport: trzy iPhone’y z ekranem OLED i Face ID w 2018, w tym iPhone Xs Plus i tańszy model bezramkowy

Tomek Czech   30 listopada 2017

Michael Olson z firmy analitycznej Piper Jaffray podaje dzisiaj, że według jego źródeł, Apple informuje dostawców podzespołów 3D do kamery TrueDepth, że powinni przygotować się do trzykrotnego zwiększenia mocy produkcyjnych jesienią 2018 r., co najprawdopodobniej oznacza, że w system rozpoznawania twarzy będą wyposażone wszystkie przyszłoroczne modele (wcześniej przewidywał to już Ming-Chi Kuo).

berrolia

Analitycy Piper Jaffray spodziewają się trzech nowych iPhone’ów w 2018 r. – tańszego modelu OLED z bezramkowym dizajnem (być może po prostu iPhone X w obniżonej cenie), iPhone’a Xs – ulepszonej wersji tegorocznego flagowca i iPhone’a Xs Plus z większym ekranem (wcześniejsze raporty mówiły, że wyświetlacz w tym modelu będzie miał około 6,5-cala).

Olson twierdzi, że iPhone Xs Plus będzie testował nowe pułapy ceny, jaką klienci są w stanie zapłacić za smartfona z Cupertino.

Według analityka Ming-Chi Kuo, w przyszłym roku Apple wprowadzi na rynek trzy modele iPhone’a:

  • z ekranem OLED 5,8″
  • z ekranem OLED 6,5″
  • z ekranem LCD 6,1″

Więcej o iPhone’ach z 2018:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: ped30.com

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: