Wymiana baterii w iPhonie oficjalnie za jedyne 129 zł

Tomek Czech   7 stycznia 2018

Aktualizacja: CortlandiSpotiMad oraz iDream potwierdziły już obniżkę ceny wymiany baterii ze 149 zł na 129 zł.

***

W zeszłym tygodniu ruszyła akcja tańszej pogwarancyjnej wymiany baterii w iPhone’ach. Polska cena jest taka sama we wszystkich największych autoryzowanych serwisach (iSpot, iDream, iMad, Cortland) – wynosi 149 zł. Jednak dzisiaj pojawiło się polskie tłumaczenie komunikatu Apple w tej sprawie (pierwszy zauważył to Mój Mac), w którym mowa, że oficjalna cena takiej wymiany w Polsce to 129 zł.

berrolia

Apple obniża cenę wymiany baterii w iPhone’ach nieobjętych gwarancją o 240 zł – z 369 zł na 129 zł – dla wszystkich posiadaczy iPhone’ów 6 i nowszych modeli w przypadkach, w których zachodzi konieczność takiej wymiany.

Najprawdopodobniej jest to cena sugerowana przez Apple. Firma z Cupertino podaje, że standardowa cena pogwarancyjnej wymiany baterii to 369 zł, tymczasem w polskich autoryzowanych serwisach wynosi ona od 349 zł do 399 zł.

W najbliższych dniach okaże się, jak serwisy zareagują na oficjalny, publiczny komunikat od Apple. Czy któryś z nich zdecyduje się obniżyć cenę?

Trzymamy rękę na pulsie. Jeśli tak się stanie, damy Wam znać.

Sprawdź wszystkie szczegóły akcji tańszej pogwarancyjnej wymiany baterii w iPhonie.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Podobne tematy:

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: