iPhone SE 2 (2018) – ekran 4,3″, szklana obudowa, ładowanie bezprzewodowe, wystająca kamera – koncept (wideo)

Tomek Czech   29 maja 2018

Wielu fanów Apple coraz bardziej niecierpliwie czeka na iPhone’a SE 2 – następcę niezwykle popularnego modelu SE, najtańszego iPhone’a w historii. Wciąż nie wiemy, czy całkowicie odmieniony iPhone SE 2 w ogóle pojawi się na rynku, czy Apple chociażby delikatnie odświeży ten model, czy raczej nie ma wobec niego w tym roku żadnych planów.

A to tylko pobudza wyobraźnię rzeszy projektantów, motywując ich jeszcze bardziej do tworzenia własnych wizji nowego telefonu z Cupertino.

berrolia

iPhone SE 2 – koncept

Autorem ostatniej wizualizacji jest autor kanału Phone Industry. iPhone SE 2 mógłby według niego posiadać minimalnie większy ekran o przekątnej 4,3-cala, co byłoby możliwe dzięki zastosowaniu węższych ramek bocznych. Miałby też szklaną obudowę, co umożliwiłoby ładowanie bezprzewodowe.

Byłby wyposażony w ulepszone kamery FaceTime oraz tylną (w dalszym ciągu pojedynczą), która wystawałby z obudowy, jak w innych modelach.

Dalej miałby przycisk Home z Touch ID oraz wejście minijack.

Wideo: iPhone SE 2 – koncept

Nowa, limitowana kolekcja silikonowych etui PURO ICON – tylko 69 zł w ThinkStore!

Więcej o iPhonie SE 2:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Phone Industry

Twoje poszukiwania maski idealnej właśnie dobiegły końca

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: