Który kolor wybierasz? „iPhone 9” ma zaatakować rynek w wielu barwach

Łukasz Bernaczyk   25 lipca 2018

To może być hit, na który czekało wielu  – ma być tańszy, posiadać ekran edge to edge 6,1-cala i Face ID, a do tego ma trafić na rynek w kilku wersjach kolorystycznych. Gotowi na zakup? Poznajcie tzw. ‘’iPhone’a 9”.

Piszemy „tak zwanego”, bo nazwa nie jest jeszcze znana, ale informacji o modelu z ekranem LCD 6,1-cala mamy już całkiem sporo.

berrolia

Dziś do sieci trafiła kolejna. Jak podaje blog Macotakara, zapowiadany na wrzesień tego roku, tzw. „iPhone 9” ma trafić na rynek w kolorach:

  • białym
  • czarnym
  • żółtym (odblaskowym)
  • jasnopomarańczowym
  • ostry błękit
  • jasnobeżowym

Informacja ta pochodzi rzekomo dostawców Apple. Co ciekawe, wśród kolorów nie pojawia się czerwony, o czym którym wspominał kilka tygodni temu analityk Ming-Chi Kuo. Nowy iPhone może się jednak pojawić na rynku i w tym kolorze, ale jeśli tak się stane, to pewnie dopiero wiosną przyszłego, w ramach akcji „Product RED,” podobnie jak miało to miejsce w przypadku iPhone’a 8.

Ostatni raz, kiedy Apple wypuściło na rynek kolorowe iPhone’y, miało to miejsce podczas premiery modelu 5c. Telefon ten nie cieszył się wtedy zbyt dużym zainteresowaniem – może ze względu na plastikową obudowę, a może przez przestarzałe już w dniu premiery wnętrzności, zaczerpnięte z iPhone’a 5.

iphone 5c

Teraz sytuacja może być zupełnie odwrotna i tzw. „iPhone 9” ma szanse stać się bestsellerem. Poza podanymi wyżej cechami, jak ekran 6,1-cala, wygląd rodem ze stajni iPhone’a X oraz niższą ceną, różne wersje kolorystyczne mogą sprawić, że zapanuje moda na ten model.

Zobacz także:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Macotakara
Grafika: Tom’s Guide

Wielka promocja na etui Spigen do iPhone’a – tańsze nawet o 50%!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: