Nowe iPhone’y 2018 z ładowarką USB-C 18 W – to już prawie pewne. Ale ładowarki Apple nie kupisz osobno

Łukasz Bernaczyk   20 lipca 2018

ładowarka usb-c do iPhone 2018

Dwa miesiące temu informowaliśmy Was, że w tym roku w komplecie z nowymi iPhone’ami ma znaleźć się ładowarka o mocy 18W z gniazdem USB-C oraz kabel Lightning – USB-C. Niedawno pojawiły się pierwsze zdjęcia, które rzekomo przedstawiają nowy zasilacz. Teraz okazuje się, że ładowarka może nie być sprzedawana osobno. Przynajmniej na początku.

berrolia

Japońska strona Macotakara pisze, że ma kontakt z firmami produkującymi dla Apple urządzenie ładujące: Flextronics, Delta Electronics, Lite-On Technology oraz Artesyn. Produkowana przez te firmy 18-watowa ładowarka z wejściem typu USB-C oraz opcją szybkiego ładowania ma znajdować się w pudełkach z nowymi iPhone’ami.

Macotakara twierdzi, że jest duża szansa, że zaraz po zapowiadanej na wrzesień premierze telefonów Apple, nie będziemy mogli kupić nowej ładowarki osobno. Według informacji, które mają pochodzić od jej producentów, będą oni produkowali ładowarkę na maksymalnej wydajności, jaką są w stanie osiągnąć, a i tak mogą zrobić tylko taką ilość, jaka będzie potrzebna do dodania do pudełek z tegorocznymi iPhone’ami.

W Macotakary, na oryginalną ładowarką sprzedawaną osobno możemy poczekać nawet do następnego roku.

Zobacz też:

HIT TYGODNIA: Etui z limitowanej edycji SPIGEN CLASSIC dla iPhone’a X: model ONE lub C1

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Macotakara

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: