Apple udostępnia iOS 12 deweloper beta 12 i iOS 12 public beta 10 likwidując problem komunikatu o dostępności uaktualnienia

Łukasz Bernaczyk   31 sierpnia 2018

Minęły cztery dni i jest kolejna beta iOS 12. To już dwunasta jeśli chodzi o deweloperów i dziesiąta publiczna, ale na żadną nie czekałem tak jak na dzisiejszą.

berrolia

Dzisiejsze wydania systemu iOS rozwiązują bowiem błąd systemowy z ostatnich wersji beta, który może nie jest wyjątkowo groźny, ale na pewno strasznie upierdliwy.

Chodzi o bug, który w 11 wersji beta kierowanej do deweloperów objawiał się jednym symptomem – przy każdym odblokowaniu iPhone’a lub iPada użytkownik otrzymywał komunikat „Dostępne jest nowe uaktualnienie systemu iOS. Uaktualnij system do wersji iOS beta.”. Oczywiście takowe uaktualnienie wcale nie było dostępne.

Osobiście doświadczyłem tego jakże irytującego błędu systemowego i powiem szczerze – dziękuję Apple za kolejną betę, bo ta w moim przypadku okazała się naprawdę zbawienna.

Już 12 września, podczas konferencji i premiery nowych iPhone’ów, Apple powinno ogłosić datę premiery finalnej wersji iOS 12.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Więcej o iOS 12:

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: