W sieci pojawiają się screeny prawdopodobnie podrobionej strony Apple z iPhonem 9

Tomek Czech   9 września 2018

Śmierdzi podróbką na kilometr – na Slashleaks pojawiały się dzisiaj screeny, które mają przedstawiać nieopublikowaną jeszcze stronę Apple z iPhonem 9 w kilku kolorach. To bardzo mało prawdopodobne, żeby taka strona wyciekła i trafiła właśnie na Slashleaks, który zazwyczaj publikuje zdjęcia nowych smartfonów w fazie produkcyjnej, zrobione w chińskich fabrykach.

berrolia

“iPhone 9”?

Ale jest to dość dobrze zrobiona podróba, bo opiera się na doniesieniach, które od dawna pojawiają się na temat iPhone’a z ekranem LCD 6,1″ – że może nazywać się “iPhone 9”, że będzie dostępny w kilku nowych kolorach, i że – jak w przypadku pozostałych dwóch modeli – w pudełku z nim znajdziemy ładowarkę USB-C.

Na stronie widzimy iPhone’a 9 w kolorach:

  • Gold
  • Space gray
  • Red
  • Spicy Orange
  • Cobalt Blue

W pudełku, oprócz słuchawek EarPods z Lightning, znalazłaby się też ładowarka USB-C o mocy 18 W i kabel Lightning – USB-C.

A Wy, jak myślicie – fake or not?

MacBooki i iPady ze zniżką nawet 11%. Do tego akcesoria w prezencie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: