iPhone Xc (iPhone 9) również w kolorze niebieskim, czerwonym i… brązowym?

Tomek Czech   12 września 2018

Benjamin Geskin udostępnił na Twitterze zdjęcie, które ma przedstawiać tacki SIM dla nowego iPhone’a Xc (“iPhone’a 9”). Tacki są w pięciu kolorach, co miałoby potwierdzać doniesienia, m.in. Ming-Chi Kuo, że właśnie w tylu opcjach kolorystycznych będzie dostępny nowy, “tańszy” iPhone.

berrolia

iPhone Xc w pięciu kolorach

Na zdjęciu widzimy tacki w kolorze:

  • gwiezdnej szarości
  • srebrnym
  • czerwonym
  • niebieskim
  • brązowym

Geskin wyjasnił potem, że kolor brązowy, który zdążył wywołać w sieci dużo negatywnych reakcji, to tak naprawdę “taupe”, czyli brązowoszary, choć Apple tłumaczy to jako “jasnobeżowy” (w Apple Store możemy kupić np. etui do iPhone’a w tym własnie kolorze).

Wcześniej w kontekście iPhone’a Xc mówiło się też o kolorze różowym i pomarańczowym.

Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia rzekomo przedstawiajace iPhone’a Xc w kilku kolorach, m.in. czerwonym i różowego złota.

Sprawdź wszystko, co przed premierą wiemy o iPhonie Xc.

Przed konferencją przeczytaj też:

Na ThinkApple będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować dzisiejszą konferencję Apple (start o 19:00 polskiego czasu) – obserwujcie naszą stronę i podłączcie się do nas na Twitterze lub Facebooku.

Zobacz gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple na żywo.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: