Już nawet Samsung tweetuje z iPhone’a

Tomek Czech   3 grudnia 2018

Już nie tylko celebryci opłacani przez producentów smartfonów z Andoridem tweetują z iPhone’a, ale nawet sami producenci. Najnowsza wpadka dotyczy nigeryjskiego oddziału Samsunga, który na swoim oficjalnym koncie na Twitterze wychwalał ekran Galaxy Note9. Problem w tym, że tweet został wysłany z iPhone’a.

berrolia

Zauważył to (prawdopodobne zaalarmowany przez jednego ze swoich fanów) znany youtuber Marques Brownlee.

W reakcji na to Samsung najpierw usunął całe konto na Twitterze, ale później je przywrócił. Oczywiście feralny tweet został skasowany.

Okazuje się też, że podobnego tweeta, również z iPhone’a, wysłał jakiś czas temu saudyjski oddział Samsunga.

Oczywiście to zdarzenie raczej z kategorii humorystycznych, nie ma co wyciągać z niego zbyt daleko idących wniosków. Ot, osoba odpowiedzialna za media społecznościowe regionalnego oddziału firmy, albo pracująca dla obsługującej je agencji, używa iPhone’a i nieroztropnie właśnie z niego zatweetowała.

Śmiać mogliśmy się też z Trumpa, który nawoływał do bojkotu Apple tweetując z iPhone’a.

Większy problem producenci smartfonów z Androidem mają wtedy, kiedy podobna wpadka zdarza się celebrytom (a zdarzyła się m.in. Ellen DeGeneres, Robertowi Lewandowskiemu czy Kubie Wojewódzkiemu), bo okazuje się, że prywatnie wolą oni używać smartfona od Apple, mimo iż są sowicie opłacani przez jego konkurentów.

Przeczytaj też: 

Apple Watch Series 7 dostępny na Amazon.pl - szybka dostawa!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: