iSpot otworzy wkrótce swoje pierwsze centrum serwisowe

Tomek Czech   25 stycznia 2019

Dowiedzieliśmy się, że w najbliższym czasie (mniej więcej w ciągu miesiąca) iSpot otworzy w Warszawie swoje pierwsze centrum serwisowe – nie będzie to salon sprzedaży, w którym zostawiamy sprzęt do naprawy, ale miejsce, w którym mamy bezpośredni kontakt z technikiem. Będzie to punkt zatrudniający wyłącznie wykwalifikowanych techników, którzy posiadają pełną certyfikację Apple.

Usługi będą świadczone dla pełnej gamy produktów, począwszy od iPhone’ów, przez iPady, iPody, Apple Watche, na Macach i akcesoriach Apple i Beats kończąc.

berrolia

Dokładna lokalizacja nie została jeszcze przez nas potwierdzona. Jedyna informacja, jaką dysponujemy jest taka, że centrum serwisowe będzie znajdowało się w „dogodnej dla klientów lokalizacji’, w pobliżu jednej ze stacji metra.

Można się będzie umówić na wizytę w konkretnym dniu i o określonej godzinie. Zarówno na konsultację, jak i naprawę.

Naprawy baterii oraz ekranów w iPhone’ach będą dokonywane od ręki.

Oficjalna informacja ma zostać podana przez firmę w najbliższym czasie.

Przeczytaj teżSprzedaż produktów Apple w Polsce rośnie” – wywiad z Bartłomiejem Janiszkiem z iSpot Apple Premium Reseller

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: