Sportowe słuchawki Bluetooth od Apple – Powerbeats, też będą całkowicie bezprzewodowe. Wyciekają pierwsze grafiki „Powerbeats Pro”

Łukasz Bernaczyk   27 marca 2019

Plotki krążące po sieci o kwietniowej premierze nowych słuchawek Powerbeats wydają się być potwierdzone. Mamy grafiki oraz oficjalną nazwę słuchawek, a wszystko za sprawą systemu iOS 12.2 i odnalezionych w nim plików.

berrolia

Powerbeats Pro

Redaktorzy 9to5mac odnaleźli w kodzie iOS 12.2 grafiki nowych słuchawek oraz ich oficjalną nazwę. Nie będzie to Powerbeats 4, jak wskazywałaby nomenklatura nazw poprzednich generacji słuchawek, lecz Powerbeats Pro.

W odróżnieniu od 3. generacji słuchawki będą w pełni bezprzewodowe, bez przewodu łączącego prawą i lewą słuchawkę.

Do ładowania będą wykorzystywały etui wzornictwem podobne do tego znanego z Apple AirPods.

Sam dizajn Powerbeats Pro wydaje się niemal identyczny jak w przypadku poprzedniej generacji.

Powerbeats, czyli sportowe AirPods

Słuchawki Powerbeats to dość popularna alternatywa dla AirPods, szczególnie, jeżeli zamierzamy słuchać muzyki podczas aktywności sportowej. Dzięki klipsom zakładanym na uszy Powerbeats znacznie lepiej trzymają się ucha i nie wypadają nawet podczas biegania czy uprawiania innego sportu.

Zastanawia jedynie jak długo nowe Powebeats Pro pograją na jednym ładowaniu. Poprzednia generacja mogła pochwalić się wynikiem do 12 godzin odtwarzania muzyki, jednak w przypadku braku przewodowego połączenia lewej i prawej słuchawki może być to ciężkie do uzyskania.

Produkty Apple w super cenach

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: