AirPods 3 z redukcją szumów pod koniec 2019 – raport (aktualizacja: dwa modele)

Tomek Czech   24 kwietnia 2019

Według Digitimes, jeszcze e tym roku Apple wprowadzi na rynek AirPods trzeciej generacji z funkcją redukcji szumów. Nie jest znana dokładna data premiery – według informatorów serwisu nastąpi to „pod koniec 2019 r.”.

berrolia

AirPods 3

Informacje o nowym modelu AirPodsów pochodzą najprawdopodobniej od tajwańskiego podwykonawcy Apple – firmy Inventec. Mogła ona otrzymać już zamówienie na produkcję pierwszej partii słuchawek.

Według Digitimes, redukcja szumów ma być największa nowością AirPods 3. Tajwański serwis nie podaje informacji o innych nowych funkcjach bezprzewodowych słuchawek od Apple.

O tym, że firma z Cupertino pracuje nad AirPodsami z redukcją szumów i zwiększoną wodoodpornością wspominał już między innymi Mark Gurman z Bloomberga. Według niego (a także według analityka Ming-Chi Kuo), Apple wprowadzi też na rynek bezprzewodowe słuchawki nauszne pod własną marką, a nie pod marką Beats. Mogą one oferować innowacyjną metodę aktywnej redukcji szumów, a nawet być wyposażone w procesor Apple z serii A, w który wyposażone są iPhone’y, iPady czy HomePod.

Aktualizacja: w swoim najnowszym raporcie analityk Ming-Chi Kuo twierdzi, że pod koniec 2019 r. lub na początku 2020 r. Apple wprowadzi na rynek dwa nowe modele AirPodsów – jeden będzie ulepszoną wersją obecnych słuchawek, o tym samym wyglądzie i w tej samej cenie, drugi natomiast ma mieć inny kształt niż AirPods 1. i 2. gen. i wyższą cenę.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: