Oto etui do nowych iPhone’ów. Kwadratowe wybrzuszenie pod aparaty potwierdzone?

Łukasz Bernaczyk   9 maja 2019

W sieci pojawiły się rendery etui przeznaczonych dla nowych iPhone’ów (2019). Może to potwierdzać pojawiające się od dawna doniesienia na temat kwadratowego wybrzuszenia z kamerami w tegorocznych modelach.

berrolia

Etui do iPhone’a XI i XI Max (2019)

Grafiki z renderami etui do następców iPhone’a XS XS Max pojawiły się na portalu slahleaks i wygląda na to, że pochodzą od któregoś z producentów etui do smartfonów Apple.

Choć do zdjęć nie dołączono żadnych dodatkowych danych, a źródło informacji pozostaje nieznane, rendery idealnie pasują do wszystkich wcześniejszych doniesień na temat zespołu kamer w tegorocznych iPhone’ach.

Przypomnijmy, że zgodnie z dotychczasowymi przekazami, tegoroczni następcy iPhone’ów XS i XS Max mają zostać wyposażeni w trzy tylne kamery, natomiast model XR 2019 w dwa obiektywy.

Premiera nowej linii smartfonów Apple spodziewana jest we wrześniu.

ZENS Liberty Glass Edition - już dostępna w Polsce!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: