Nowy MacBook Pro 16”-16,5” i nowe iPady Pro z ekranami OLED – raport

Łukasz Bernaczyk   24 maja 2019

Według południowokoreańskiego portalu The Elec, Apple prowadzi zaawansowane rozmowy z Samsungiem na temat dostarczenia ekranów OLED dla nowych MacBooków Pro oraz iPadów Pro.

berrolia

Nowy MacBook Pro z ekranem OLED

Choć kilka dni temu Apple wprowadziło na rynek odświeżone modele MacBooka Pro, jest szansa, że w tym roku pojawi się jeszcze jeden, zupełnie nowy model z ekranem 16”-16,5” – takie informacje od dłuższego czasu podaje analityk Ming-Chi Kuo.

Według południowokoreańskiego źródła, Apple finalizuje obecnie rozmowy z Samsungiem dotyczące dostawy ekranów OLED dla „MacBooka Pro z ekranem 16 cali”. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że chodzi waśnie o model, o którym wspominał Kuo. Jego premiera może odbyć się jesienią tego roku.

Rozmowy Apple z Samsung Display dotyczą też ponoć dostawy ekranów OLED do przyszłych iPadów Pro, które mają pojawić się na rynku pod koniec 2019 r. lub w pierwszych miesiącach 2020 r.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: