Masz Apple Watcha? Weź udział w ciekawym eksperymencie podczas poniedziałkowej prezentacji WWDC 2019

Łukasz Bernaczyk   31 maja 2019

Twórcy aplikacji Cardiogram dostępnej na Apple Watcha wymyślili bardzo ciekawy eksperyment, w którym może wziąć udział każdy posiadacz zegarka od Apple. Podczas poniedziałkowej prezentacji iOS 13 i pozostałych systemów na WWDC 2019 aplikacja będzie badała, które z nowości przedstawione przez Apple były najbardziej ekscytujące, porównując odczyty pulsu osób oglądających keynote’a.

berrolia

WWDC 2019

Już w najbliższy poniedziałek, 3 czerwca, o godzinie 19:00 w ramach konferencji dla deweloperów WWDC 2019 Tim Cook rozpocznie prezentację nowości Apple. Wśród nich zobaczymy nowe wersje  wszystkich systemów operacyjnych giganta z Cupertino, w tym: macOS 10.15, iOS 13, watchOS 6 oraz tvOS 13.

Które nowości przyprawią nas o szybsze bicie serca?

Na ciekawy pomysł wpadli twórcy aplikacji Cardiogram. Za pomocą swojej apki dostepnej na Apple Watcha zamierzają oni zbadać, które nowości będą dla oglądających prezentacje bardziej ekscytujące od innych.

W czasie trwania poniedziałkowej prezentacji aplikacja Cardiogram umożliwi użytkownikom ciągłe rejestrowanie pulsu. Dane te, minuta po minucie, będą przesyłane do producenta oprogramowania, który z kolei będzie na żywo zestawiał wyniki wszystkich uczestników badania i na bieżąco publikował w formie wykresów na swojej stronie.

W ten sposób dowiemy się, które z nowości pokazanych przez Apple dosłownie podniosły puls fanom urządzeń z nadgryzionym jabłkiem.

Pomysł jest bardzo ciekawy, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w eksperymencie. Wystarczy pobrać aplikację (bezpłatna) i wraz ze startem keynote’a otwierajacego WWDC 2019 (3 czerwca, 19:00 polskiego czasu) uruchomić funkcję ciągłego monitorwania pracy serca. Dzieki temu przekonacie się też, które nowości zrobiły największe wrażenie na Was samych.

My z pewnością po zakończeniu eksperymentu opublikujemy jego wyniki na łamach ThinkApple.

Źródło

Wygraj iPhone’a XS lub Apple Watcha Series 4 oraz Teslę 3 na trzy miesiące!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: