iPhone 11 – data premiery ujawniona przez Verizon?

Tomek Czech   14 czerwca 2019

Znany leaker Evan Blass (@evleaks) udostępnił na Twitterze grafikę z planami marketingowymi amerykańskiej sieci Verizon na ten rok. W kalendarzu zaznaczona jest data premiery nowych iPhone’ów.

berrolia

iPhone 11 (2019) – kiedy premiera?

Verizon umieścił premierę iPhone’a 11 w drugiej połowie września, bliżej końca tego miesiąca.

Oczywiście amerykański operator wcale nie musi znać jeszcze dokładnej daty premiery nowych iPhone’ów. Możliwe jest, że zaznaczono datę orientacyjną, kierując się datami premier z lat ubiegłych – w ostatnich 7 latach nowe flagowce z Cupertino zawsze trafiały do sprzedaży w drugiej połowie września.

Natomiast jeśli Verizon zna już dokładną datę premiery iPhone’a 11, to ta grafika potwierdza dwie rzeczy – że Apple nie zrobi nam niespodzianki i również w tym roku wprowadzi na rynek nowe iPhone’y we wrześniu, oraz że pojawią się one w sprzedaży bliżej końca niż połowy tego miesiąca (w poprzednich latach jedne modele były dostępne już od 16 września, podczas gdy inne dopiero 25 września).

Najbardziej prawdopodobną datą konferencji, na której zostaną zaprezentowane trzy nowe modele iPhone’a (2019) jest 10 lub 11 września. Jeśli tak się stanie, telefony trafiłyby do sprzedaży 20 września. W Polsce najprawdopodobniej będą dostępne tydzień po premierze światowej, czyli 27 września.

Gadżet Dnia: Apple Retro Limited Edition Notebook

PROMOCJA: Magnetyczny powerbank Anker z MagSafe do iPhone’ów 12/13

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: